Home / Histori te rralla / Fotot e çmendura të fëmijëve të bosëve të drogës

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/html/wp-content/themes/sahifaa-2/framework/parts/post-head.php on line 73

Fotot e çmendura të fëmijëve të bosëve të drogës

Fëmijët e bosëve të drogës, të cilët kanë shuma para, janë të gatshme t’i shpenzojnë me lehtësi.

Stolitë me ar e diamante, pastaj rrobat dhe aksesoret prej disenjnerëve të njohur të modës, të gjitha janë në trupin e këtyre fëmijëve, transmeton Telegrafi.

Ata jetojnë në pallate luksoze. Kanë vetura të shtrenjta, madje edhe shtazë mishngrënëse, si: luan dhe tigër.

Por, ku t’i tregojnë gjithë këto të mira, kur ata janë të vetmuar, në mesin e dhjetëra rojave, që kujdesen për sigurinë e tyre?

Në ndihmë vjen rrejti social Instagram, ku ata tregojnë për të mirat që kanë, si dhe “rrezikun” që përbëjnë, teksa shfaqin shumë armë në fotografi.

Check Also

Historia e rrallë e 23-vjeçares, e kuptoi që ishte shtatzënë vetëm disa orë para lindjes

Kur një mësuese baleti në SHBA, filloi të përjetonte dhimbje të padurueshme dhe mendoi se …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 + 7 =