Home / Kryesore / (FOTO)Dua Lipa ndryshon look-un/ Ish-i dashuri i Rita Orës, nuk i reziston dot, i shkruan në instagram

(FOTO)Dua Lipa ndryshon look-un/ Ish-i dashuri i Rita Orës, nuk i reziston dot, i shkruan në instagram

Gjatë kohës së karantinës, Dua Lipa ka eksperimentuar me flokët e saj duke i lyer me ngjyra të ndryshem.

Nga portokalli, së fundmi ajo i ka bërë të kuqë. Këtë ndryshim look-u Dua e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në “Instagram” duke marrë komplimenta të shumta.

Nga komentet e shumta, ajo që ra më shumë në sy ishte komenti i ish- të dashurit të Rita Orës Andrew Watt, ku i ka dërguar disa emoji në formë ylli.

Dua ende nuk i ka kthyer përgjigje artistit, por mesa duket ky veprim do e bëjë shumë xheloze Ritën. Kujtojmë se të dyja këngëtaret nuk kanë një marrëdhënie të mirë së bashku.

Andrew Watt dhe Rita Ora u ndanë vitin e kaluar dhe së fundmi ai ka njoftuar se është prekur nga koronavirusi.

View this post on Instagram

🍓🍓🍓🍓

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

M.C

Check Also

Sa njerëz ke shkelur për të arritur këtu? Ja si i përgjigjet ndjekësit Alketa Vejsiu

Alketa Vejsiu u përgjigjet të gjitha pyetjeve që merr në Instagramin e saj nga ndjekësit. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen + two =