Home / Aktualitet / FOTO/ Vatra nderon Elez Biberaj në 106-vjetorin e themelimit

FOTO/ Vatra nderon Elez Biberaj në 106-vjetorin e themelimit

Gazetari i njohur shqiptar Elez Biberaj është nderuar nga Federata Panshqiptare e Amerikës, Vatra në 106 vjetorin e krijimit të saj. Vatra i ka dhënë çmimin e karrierës gazetarit të VOA, i cili ka punuar në Zërin e Amerikës që nga viti 1980, kur Shqipëria ishte ende nën regjimin komunist. Lajmi është bërë I ditur nga vetë Biberaj në faqen e tij në Facebook, ku ka shprehur mirënjohjen e tij dhe ka falenderuar organizatën Vatra. Më poshtë postimi i tij i plotë:

Check Also

Zinedine Zidane infektohet nga Covid

Trajneri i Realit të Madridit, ZInedine Zidane është infektuar nga Covid. Lajmin e ka bërë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × 2 =