Home / Aktualitet / FOTO/ Me flamurin kuqezi në dorë, motra e Klodian Rashës humb ndjenjat në protestën përballë Kryeministrisë

FOTO/ Me flamurin kuqezi në dorë, motra e Klodian Rashës humb ndjenjat në protestën përballë Kryeministrisë

Motra e Klodian Rashës e cila erdhi nga Italia për të varrosur të vëllain dhe për të protestuar ka humbur ndjenjat.

Teksa ishte duke protestuar, Bora Rashës i ka rënë gjendje të fikti teksa për të ndihmuar atë janë angazhuar protestues edhe një police.

Ajo ishte duke mbajtur një flamur kuqezi të Shqipërisë në dorë kur ka humbur ndjenjat para kryeministrisë.

 

Check Also

Dardhë/ Reshjet e dëndura të dëborës bllokojnë aksin drejt fshatit turistik

Aksi nacional drejt fshatit turistik të Dardhës është bllokuar pasditen e sotme si pasojë e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + two =