Home / Aktualitet / FOTO LAJM/ Mbesa e kryeministrit nxjerr foton e rrallë: “Nëna ime e bukur, do më mungosh gjithmonë!”

FOTO LAJM/ Mbesa e kryeministrit nxjerr foton e rrallë: “Nëna ime e bukur, do më mungosh gjithmonë!”

Mbesa e kryeministrit, Kristi, ka shprehur dhimbjen për ndarjen nga jeta të gjyshes së saj, Anetës.

Kristi është vajza e Olsi Ramës, e cila ka publikuar një foto të së ndjerës në Instagram, teksa shkruan:

“Nëna ime e bukur, do të të dua dhe do më mungosh gjithmonë”, shkruan ajo.

Nëna ime e bukur”, vajza e Olsi Ramës mesazh për ndarjen nga jeta ...

Aneta Rama u nda nga jeta sot, në moshën 82-vjeçare. Lajmin e dha vetë kryeministri Edi Rama, i cili e quajti nënën e tij, “dritën e shtëpisë”.

Check Also

Mbyllen 13 degë në Universitetin e Elbasanit, shumë shpejt ky universitet do të diplomojë vetëm infermierë

Këtë vit në universitetin e Elbasanit janë regjistruar 1032 studentë përkundrejt 2800 kuotave të lira. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twelve + 18 =