Home / Bota / FOTO/ Futbollisti Neymar “i merr” të dashurën Malumës, ylli brazilian zyrtarizon lidhjen me bukuroshen

FOTO/ Futbollisti Neymar “i merr” të dashurën Malumës, ylli brazilian zyrtarizon lidhjen me bukuroshen

Dilemës së fansave të Malumës, dhe tifozëve të Neymar Jr, i erdhi fundi!

Modelja bukuroshe Natalia Barulich, ish-e dashura e këngëtarit, ka konfirmuar romancën me yllin e PSG.

Vetëm pak minuta më parë, 28 vjeçarja ka publikuar një foto krahë futbollistit, që do të jetë gjithashtu edhe në kopertinën e prestigjozes “GQ” në Paris.

“Bonnie dhe Clyde,” shkruan Natalia në postim, duke krahasuar lidhjen me Neymar me çiftin ikonik.


M.C

Check Also

Në nder të 27 mijë viktimave nga COVID-19/ Qeveria spanjolle dekreton 10 ditë zie kombëtare

Qeveria në Spanjë ka shpallur 10 ditë zi kombëtare për 27 mijë viktimat nga Covid-19. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 + five =