Home / Kryesore / Floriana Garo për koronavirusin: “Nuk ka asnjë armik, jeta thjesht po shkon drejt ekuilibrit …”

Floriana Garo për koronavirusin: “Nuk ka asnjë armik, jeta thjesht po shkon drejt ekuilibrit …”

Moderatorja e njohur Floriana Garo ka ndarë me ndjekesit e saj ne instagram mendimin e saj per situaten aktuale. Sipas Garos koronavirusi nuk eshte nje armik por eshte jeta qe po perpiqet te gjej ekuilibrin. Floriana aktualisht jeton ne Zvicer bashkë me familjen e saj.

Postimi i plotë:

Funny how life is… we live in the best times known to man, and yet we take everything for granted. Now fate is getting back at us, as if to show who is in charge and show us our place. There is no enemy, just life going towards balance…As usual. #coronavirustime

 

M.C

Check Also

Thirrje nga OBSH: Shqipëria dhe e gjithë bota të  marrin mësim. Të rrisin numrin e infermierëve …

Organizata Botërore e Shëndetësisë njoftoi se janë gjetur boshllëqe të mëdha në fuqinë punëtore të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × one =