Home / Showbizz / Flori Mumajesi dhe Anxhelina publikojnë dy këngë me videoklip

Flori Mumajesi dhe Anxhelina publikojnë dy këngë me videoklip

Lajmi se Anxhelina dhe Flori Mumajesi po vijnë me një bashkëpunim ishte një surprizë për të gjithë fansat.

Mbrëmë, dy artistët kanë publikuar jo një por dy bashkëpunime.

Dy këngët e tyre mbajnë titujt “Anash” dhe “Doja”. Kënga e parë, një baladë e bukur dashurie është pëlqyer me njëherë nga fansat dhe deri tani ky bashkëpunim ka marrë afërsisht gjysmë milioni klikime.

 

Check Also

Rihanna dhe ASAP Rocky shijojnë darkën në Santa Monica

Rihanna është shfaqur e mrekullueshme teksa doli për një darkë vonë natën me të dashurin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + nineteen =