Home / Aktualitet / Flinte në stolat e parkut/ Modelja i vë “flakën” rrjetit me fotot e saj super provokative

Flinte në stolat e parkut/ Modelja i vë “flakën” rrjetit me fotot e saj super provokative

Pothuajse një vit më parë Safarii jetonte në makinën e saj dhe flinte në stolat e një parku. Ajo punonte si një striptiste në një klub nate por paratë që fitonte nuk i dilnin për për të siguruar jetesën.

Pas një viti ajo fitonte rreth 100.000 dollarë dhe po jeton në apartamnetin e saj. Këto ditë, Safarii është një krijuese e përmbajtjeve të njohura në IsMyGirl, një platformë e rritur për mediat sociale ku njerëzit paguajnë një tarifë në këmbim të qasjes në video private, foto, livestreams dhe biseda me përdoruesit.

Safarii, emri i saj profesional tha se më së shumti i bënte video vetes duke kërcyer para kamerës ndërkohë që flet dhe me ndjekësit e saj. Gjithashtu perfeormon me të brendshme shumë seksi. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

Check Also

E rëndë, vetëvritet gjatë natës i moshuari në Mirditë

Një person është vetëvrarë me armë zjarri në Mirditë. Sipas burimeve ngjarja e rëndë ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

thirteen − one =