Home / Kryesore / Fillimisht shikoni motin, pastaj bëni planet e fundjavës

Fillimisht shikoni motin, pastaj bëni planet e fundjavës

Fundjava në vend pritet të sjellë mot pjesërisht të vranët dhe me riga lokale shiu.

Temperaturat do të luhaten në mes 6 dhe 15 gradë celsius.

Por ulje temperaturash parashkohen dhe për të dielën derisa do të vazhdojnë reshjet lokale.

Temperatura maksimale do të arrijë në 13 gradë celsius derisa ajo minimale do të shënojnë 6 gradë celsius.

Check Also

Shifrat e fundit/ Shënohen mbi 280 raste të reja dhe 3 viktima nga COVID-19 gjatë 24 orëve

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot se kanë humbur jetën 3 persona nga Covid në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sixteen − 4 =