Home / Aktualitet / Fidel Ylli dhe Ervin Bushati pa mandat, Xhafaj dhe Rakipi iu zënë vendin

Fidel Ylli dhe Ervin Bushati pa mandat, Xhafaj dhe Rakipi iu zënë vendin

KQZ ka dhënë konfirmimin zyrtar sa i takon kandidatëve që derimë tani kanë marrë dhe kanë humbur mandatin, ku bie në sy lista e socialistëve në Tiranë. Fatmir Xhafaj dhe Ornaldo Rakipi që kanë thyer herësin kanë lënë pa mandat Fidel Yllin, dhe kreun e PS-së për Tiranën Ervin Bushati.

 

Check Also

Vrasja e Mehmet Qemës nxjerr në dritë krime të tjera/ Çfarë zbuloi Policia në magazinën e viktimës

Disa ditë pas vrasjes së 27 vjeçarit Mehmet Qema në zonën e 5 majit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 − 2 =