Home / Showbizz / Feston ditëlindjen, Elgiti i dedikon Kleas fjalët më të ëmbla

Feston ditëlindjen, Elgiti i dedikon Kleas fjalët më të ëmbla

Ditën e sotme, moderatorja dhe këngëtarja Klea Huta feston ditën e lindjes. Ky vit e gjen Klean më të plotësuar, pasi ajo është bërë nënë për herë të parë.

Por përveç pranisë së vogëlushit, dashuria e Elgitit e bën me siguri më të bukur këtë ditë. Ai ka zgjedhur ta urojë Klean publikisht me fjalët më të ëmbla për një grua të plotesuar.

“Gëzuar ditëlindjen grua & mami më e mrekullueshme në botë, të duam unë dhe Kridi”, shkruan Elgiti krahas një fotoje mjaft të veçantë të të dyve.

Check Also

U infektua me COVID-19, “Sadna” tregon si është gjendja e saj

Aktorja indiane Sara Khan, e njohur si “Sadna” nga seriali “Bidaai”, e ka fituar betejën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 − 6 =