Home / Aktualitet / Festat sjellin abuzimin me çmimet e ushqimeve. I njejti produkt me tre çmime të ndryshme në tre tregje në Tiranë

Festat sjellin abuzimin me çmimet e ushqimeve. I njejti produkt me tre çmime të ndryshme në tre tregje në Tiranë

Erdhen festat, nis abuzimi me çmimet e ushqimeve. Vezhgimi i SYRI TV, i njejti produkt me tre çmime të ndryshme në tre tregje në Tiranë. Tregu Dinamo me çmimet e ushqimeve më të lira në ditët e festave.

Erdhen festat, nis abuzimi me çmimet e ushqimeve. Vezhgimi i SYRI TV, i njejti produkt me tre çmime të ndryshme në tre tregje në Tiranë

Erdhen festat, nis abuzimi me çmimet e ushqimeve. Vezhgimi i SYRI TV, i njejti produkt me tre çmime të ndryshme në tre tregje në Tiranë Per me shume informacione klikoni ne www.syri.net#SyriTV #SyriNet #LajmeSyri

Gepostet von SYRI.net am Dienstag, 24. Dezember 2019

Check Also

Zhdukja e biznesmenit/ Mediat italiane zbulojnë: Mund të jetë

Media italiane, La Nazione, ka shkruar se biznesmeni italian, Davide Pecorelli, mund të jetë grabitur dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 − 2 =