Home / Kryesore / Fëmijëria e vështirë e Cristano Ronaldos: Jetonim në një shtëpi të mbushur me minj

Fëmijëria e vështirë e Cristano Ronaldos: Jetonim në një shtëpi të mbushur me minj

Sot ai është ndër ssportistët më të paguar në të gjithë botën, por fëmijëria e Cristiano Ronaldo s’ka qenë aspak e lehtë.

Në vegjëli, jeta e tij ishte shumë ndryshe, dhe këtë e rrëfen motra e tij, Katia e cila në një status në Instagram nuk ka turp të shprehet se shtëpia e tyre ishte e mbushur me minj, nga të cilët është kafshuar dy herë.

“Kam lindur në një shtëpi të vjetër, krevati im mbahej nga disa tulla dhe unë kur iosha vetëm pak muajshe u kafshova nga një mi dhe nuk më vjen turp ta them”- shkruan Katia e cila sot jeton në Brazil me bashkëshortin, biznesmenin, Alexandre Bertolucci.

M.C

Check Also

Dita e dytë në Hagë/ Thaçi përfundon intervistimin për sot, por nesër…

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi për të dytën ditë ndodhet në Dhomat Speciale të Hagës. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 − six =