Home / Aktualitet / Fëmija transportohet i pajetë në spital

Fëmija transportohet i pajetë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat, ku një fëmijë 18 muajsh është dërguar pa shenja jete në spital.

Mësohet se familja që banon në fshatin Pashalli, e ka dërguar fëmijën fillimisht në qendrën spitalore të Urës Vajgurore, dhe më pas ai është transportuar drejt spitalit të Beratit.

Raportohet se familja e të voglit nuk ka pranuar që ti bëhet autopsia, për të zbuluar shkaqet e vdekjes.

Check Also

“Kush o komunist këtu oooo të djathtë?” Rama me tone të ashpra nga Durrësi

Rama: Kanë gjë të bukur këta se thonë se jam anti-komunist se më kanë dërrmu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × 4 =