Home / Aktualitet / Etrit Berisha në izolim, infektohet nga Covid-19

Etrit Berisha në izolim, infektohet nga Covid-19

Portieri dhe kapiteni i kombëtares shqiptare Etrit Berisha ka rezultuar pozitiv në testin e Covid 19. Lajmi është bërë i ditur nga vetë ekipi italian ku ai luan S.p.a. l, që në faqen e tij njofton se Berisha është në izolim pasi rezultoi pozitiv në tamponin molekluar që bëri një ditë  më parë.

“Futbollisti nuk ka patur asnjë kontakt me pjesëtarët e skuadrës”, thotë njoftimi./Opinion.al

Check Also

I dënuar përjetë për vrasjen e Naim Zyberit brenda spitalit, çështja e Arben Grorit kalon në rigjykim

Çështja e rigjykimit të Arben Grorit, i dënuar me burgim të përjetshëm për vrasjen e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one + 15 =