Home / Showbizz / Është fiksuar keq, futbollisti i njohur “ngacmon” publikisht Kejvinën

Është fiksuar keq, futbollisti i njohur “ngacmon” publikisht Kejvinën

Kejvina Kthella merr gjithmonë vëmendjen me paraqitjen e saj. Modelja e njohur është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpesh ndan fotografi mjaft provokuese.

Edhe pse verës po i vjen fundi ajo nuk ka bërë mend që t’i ndalë pushimet apo edhe pozat me bikini.

Së fundmi, ish-velina ka postuar disa foto dhe video ku si gjithmonë duket joshëse dhe e kuruar deri në detaj dhe sigurisht që ka marrë një ‘feedback’ shumë pozitiv nga fansat.

Mirëpo si në fotot e fundit ashtu edhe në shumë postime të tjera të modeles bukuroshe, ne të kemi vënë re një fans të zjarrtë të saj. Sigurisht që Kejvina ka shumë fansa dhe ndjekës, por personi në fjalë është futbollist.

Bëhet fjalë për 40-vjeçarin Mohammadou Idrissou, i cili luan ende futboll, por para disa viteve ka luajtur me ekipe të njohura të kampionatit gjerman si Hannover, Freiburg, Frankfurt, Borussia.

Check Also

“Me ty u linda, me ty u rrita …”/ Pas largimit nga skuadra e Tiranës, Muça emocionon tifozët dhe zgjedh ekipin e ri

Tirana i befasoi të gjithë një ditë më parë, kur njoftoi largimin e Gentian Muçës. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen − sixteen =