Home / Kronike / Kronike / EMRI/ Aksident te ‘Rruga e Arbërit’, humb jetën drejtuesi i vinçit

EMRI/ Aksident te ‘Rruga e Arbërit’, humb jetën drejtuesi i vinçit

Një aksident i rëndë ka ndodhur pranë Urës së Vashës, në kantierin e ndërtimit të ‘Rrugës së Arbërit’.

Burime bëjnë me dije se një vinç ka rënë në humnerë.

Klos / informacion paraprak

Rreth orës 09.40, në Rrugën e Arbërit, shtetasi A. A., rreth 53 vjeç, duke punuar me një automjet të rëndë (vinç) në urën e fshatit Fshat, Klos, është aksidentuar dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon hetimi për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

© SYRI.net

Check Also

Franca futet në karantinë/ Kaos në Paris, qytetarët dynden në dyqane dhe largohen nga qyteti përpara mbylljes

Parisi është ‘pushtuar’ nga makinat vetëm pak orë para se të ndodhte bllokimi i ri …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 + 5 =