Home / Aktualitet / Elvis Naçi publikon foto nga plazhi me gruan e vajzën, do të befasoheni me këtë pamje

Elvis Naçi publikon foto nga plazhi me gruan e vajzën, do të befasoheni me këtë pamje

Elvisi ka publikuar një foto nga plazhi bashkë me gruan e vajzën e tij.

Hoxha nga Tirana, Elvis Naçi, është një nga personat më të mediatizuar, që haset shpesh në media online, por edhe ato vizive.

Naçi, u bë shumë i njohur për shkak të ligjeratave fetare publike, që ndiqen nga një numër enorm personash.

Ai, ka ecur në hap me kohën sa i përket imponimit të ideologjisë dhe personalitetit të tij, pasi ka edhe hapsira tejet aktive e të përditësuara në rrjete sociale.

Elvis Naçi, në Instagram nuk sjell vetëm foto e video nga aktivitetet si hoxhë dhe bamirës, por edhe nga jeta private.

Kështu duket Elvis Naçi me të shoqen dhe të bijen në plazh:

Image/BotaSot

Check Also

“Zot t’i dalim këtij vatani”, Meta me mesazh të fortë nga Zall Dardha

Kreu i vendit, Ilir Meta ka vizituar sëfundmi fshatin Zall Dardhë të Dibrës nga ku …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eight − 6 =