Home / Showbizz / Elvana Gjata merr vendimin drastik për milionerin e Bllokut, ja çfarë ka bërë

Elvana Gjata merr vendimin drastik për milionerin e Bllokut, ja çfarë ka bërë

Që prej përfshirjes së të fejuarit të saj, Ervin Matës në ngjarjen e Ish-Bllokut, me 1 të ekzekutuar e 2 të lënduar, këngëtarja Elvana Gjata është gjithmonë në qendër të mediave.

Heqja e unazës së fejesës nga ana Elvanës ka rënë në sy edhe gjatë koncerteve të ndryshme që këngëtarja ka zhvilluar.

Mirëpo, zëra më vonë hodhën poshtë këto aludime duke pohuar se ata janë bashkuar sërish.

Pak kohë më parë, vetë Elvana ka publikuar në Instastory një selfie, ku shfaqet me syze dhe kapele.

Por ajo çfarë bie më shumë në sy është unaza e këngëtares me gur diamanti, që është e njëjtë me atë që i ka dhuruar Ervin Mata.

Ky mund të jetë dhe një konfirmim nga ana e këngëtares, që ata janë ende bashkë.

Foto 1: Selfie e publikuar sot nga Elvana Gjata

Foto 2: Foto e publikuar nga Valdrin Sahiti në 2018.( Unaza që Elvana mbante prej kohësh)

Check Also

Çfarë e lidh “Sadnën” me Tayna-n? Aktorja indiane bën veprimin e papritur

Aktorja indiane Sara Khan është shumë e njohur në vendin tonë me rolin e “Sadnës” …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × 3 =