Home / Bota / Ellen DeGeneres po kalon ditë të vështira në shëndët dhe në karrierë

Ellen DeGeneres po kalon ditë të vështira në shëndët dhe në karrierë

Një nga prezantueset më të famshme amerikane, Ellen DeGeneres, është infektuar me Covid-19. Ishte vetë Ellen, ajo që vendosi të ndajë këtë lajm me ndjekësit në rrjetet e saj saociale, teksa shkruajti:

“Përshëndetje të gjithë. Dua t’ju informoj të gjithëve se kam rezultuar pozitive me Covid-19. Për fat, ndihem mirë tani. Çdokush që ka qenë në kontakt me mua, është njoftuar dhe po ndjek çdo rregull. Do të shihemi sërish pas pushimeve. Ju lutem kujdesuni për shëndetin dhe ruani veten”.

Përveç virusit, duket se prezantuesja nuk është në ditët më të mira të saj, pasi së fundmi është raportuar dhe një rënie e shikueshmërisë së emisonit “The Ellen DeGeneres”, ku ajo po humbet çdo ditë e më shumë sponsora për emisionin e saj.

Check Also

Përparësitë e 100 ditëve të para të Presidencës Biden

Presidenti i zgjedhur Joe Biden mbështet një paketë lehtësimi ekonomik me vlerë 1.9 trilionë dollarë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × 4 =