Home / Showbizz / Eliona Pitarka në pritje të fëmijës së parë?

Eliona Pitarka në pritje të fëmijës së parë?

Aktorja Eliona Pitarka pranoi propozimin për martesë nga i dashuri misterioz në fillim të muajit tetor dhe tashmë ndjekësit kanë aluduar se ajo është shtatzënë në pritje të fëmijës së parë.

Ajo postoi së fundmi një foto e veshur me një fustan ngjyrë blu të errët, të gjerë dhe menjëherë fansat e uruan për shtatzëninë.

“Shtatzëni të mbarë, zemër🤰🏻♥️”– shkroi një prej tyre. Ndërsa një tjetër komentoi: “Të ka dhënë nur shtatzënia 😊

Ka pasur edhe ndjekës të aktores që kanë supozuar mbi gjininë e bebit, duke pretenduar se Eliona Pitarka është në pritje të një vajze. Ndërkohë, aktorja nuk ka bërë asnjë reagim ndaj këtyre komenteve.

Check Also

Aktorja e njohur bëhet nënë në moshën 39-vjeçare

Aktorja turke Derya Artemel, ose siç e njohim ndryshe si Mesude nga seriali “Lule të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × two =