Home / Kronike / Kronike / Elbasan/ Shpërthen bombola e gazit në një byrektore

Elbasan/ Shpërthen bombola e gazit në një byrektore

Një bombol gazi ka shpërthyer paraditen e sotme në një byrektore në Elbasan.

Mësohet se fatmirëssht nga shpërthimi nuk ka të lënduar në njerëz.

Ngjarja ka ndodhur pranë poliklinikës së specialiteteve dhe Drejtorisë së Policisë Elbasan.

 

Check Also

Dalin të tjera detaje nga aksidenti tragjik në Kroaci / 20 pasagjerë ende të bllokuar në autobus, flasin zyrtarët e kompanisë turistike kosovare

Një autobus me targa nga Kosova është aksidentuar në orët e para të mëngjesit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × four =