Home / Aktualitet / Elbasan/ I vihet flaka makinës së ish-shefit të narkotikëve

Elbasan/ I vihet flaka makinës së ish-shefit të narkotikëve

 

Mbrëmjen e sotme i është vënë flaka makinës së shefit të policisë në paraburgimin e Bradasheshit, Krenar Kasi.

Diegia e makinës dyshohet që të jetë e qëllimshme dhe për shkak të detyrës.

Elbasan/ Informacion paraprak

Në lagjen ” 5 Maji”, Elbasan,  ka rënë zjarr nē mjetin tip ” Benz”, në pronësi të shtetasit K.K., i cili ishte i parkuar dhe si pasojë  mjeti është djegur  pjesërisht.

Nga hetimi paraprak dyshohet se zjarri është aksidental.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Check Also

Përtej distopisë mediatike

Nga Salvatore DODA- 91% e 74.200.000 votuesve të Donald Trump-it shprehen se do ta rivotojnë, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × four =