Home / Aktualitet / Edith Harxhi falenderon demokratët e Gjirokastrës për zgjedhjen si kandidate për deputete

Edith Harxhi falenderon demokratët e Gjirokastrës për zgjedhjen si kandidate për deputete

Ish zvministrja e Jashtme Edith Harxhi falenderon demokratet e qytetit te origjines per propozimin si kandidate per deputete ne zgjedhjet e radhes se vitit 2021.

Ne komentin fslenderues te hedhur ne llogarine personale ne Twitter, zonja Harxhi shprehet se ” Fituesit e vertet ne keto 30 vite jane demokratet e Shqiperise”
Zonja Harxhi ka spikatur si kritike dhe nje ze aktiv ne jeten opozitare te vendit, nderkohe qe gjate viteve te fundit ka qene edhe aktiviste ne mjaft fusha te te drejtave te shqiptareve ne rajon.

Check Also

Shifrat e fundit/ 3 viktima nga COVID-19, ja sa raste të reja u shënuan gjatë 24 orëve

Ministria e Shëndetësisë ka bërë publike shifrat e fundit përsa i përket situatës së koronavirusit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × 1 =