Home / Aktualitet / Edi Rama bën reagimin e parë nga selia

Edi Rama bën reagimin e parë nga selia

Rama:

Unë dua që ti falenderoj përzemërsisht të gjithe atë që janë angazhuar për të futur identidfikimin elektrinik në zgjedhje. Socialistëve në radhë të parë dua tiu them që votat janë në kuti, populli ka folur, dhe detyra jonë, detyra e çdo numëruesi , e çdo vëzhguesi në qendër numërimi, është që me përgjegjësinë më të lartë qytetarë dhe ligjore, ti numërojë ato në mënyrë korrekte. Hamëndjet sondazhet exit poll, pavarësuisht faktit që na japin shumicë qeverisëse, i përkasin parashikimeve para ndeshjes, Tani është rezultati i kutive ai i ndeshjes, përqëndrohuni të gjithë në detyrën tuaj.

Check Also

U arrestua me 1 kg kokainë, ja kush është efektivi i RENEA-s/ FOTO

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me arrestimin në flagrancë të një efektivi të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen + 6 =