Home / Aktualitet / E trishtë/ Ndërron jetë nga COVID një mësues, i shtruar prej ditësh në spitalin Infektiv

E trishtë/ Ndërron jetë nga COVID një mësues, i shtruar prej ditësh në spitalin Infektiv

Një mësues në Mirditë ka ndërruar jetë si pasojë e COVID-19.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se mësuesi, me inicialet Gj.K ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv në Tiranë.
Gjendja e tij shëndetësore ishte e rënduar dhe nuk arriti të fitonte betejën me virusin e rrezikshëm.

Check Also

STUDIMI/ Duhanpirja ul rrezikun nga koronavirusi

Duhanpirësit kanë 1.5 herë më shumë gjasa për t’u prekur nga forma të rënda të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 − five =