Home / Aktualitet / E TRISHTË/ Koronavirusi i merr jetën parakohe ish-kryetarit të bashkisë(FOTO+EMRI)

E TRISHTË/ Koronavirusi i merr jetën parakohe ish-kryetarit të bashkisë(FOTO+EMRI)

Ditën e sotme koronavirusi i ka marrë jetën ish-kryetarit të bashkisë së Fushë Krujës, Bajram Karaj.

Ai është ndarë nga jeta në moshën 64 vjeçare, ndërsa e ka drejtuar bashkinë e Fushë Krujës për një mandat në vitet 2000-2004.

“Me dhimbje dhe trishtim te madh do te duhet te njoftoj largimn nga jeta te shokut tim, qe nga femijeria, Bajram Karaj.

Trishtim  dhe humbje e madhe per familjen miqte shoket.

Ngushellime familjes, Bashkeshortes, dy vajzave, te cilat ishin Krenaria e tij dhe tregonte shpesh kur pinim kafe.

Te qofte dheu lehte dhe shpirti jot u prehte ne paqe se ti ke qene njeri paqes gjithmon qe nga origjina familjare. Lamtumire Miku im”, shkruan njëri prej miqve të tij.

Prej ditësh i infektuar me COVID-19, ndahet nga jeta ish-kryetari i bashkisë Fushë Krujë

Check Also

Tensionet para zgjedhjeve, Duka: Mandatet e përgjakura krijojnë frikë

Kreu i PAA-së, Agron Duka, thotë se duhet eliminuar çdo tensionim partiak, duke iu referuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 6 =