Home / Aktualitet / E trishtë/ Humb jetën doktori i njohur (EMRI)

E trishtë/ Humb jetën doktori i njohur (EMRI)

Një lajm i trishtë vjen nga qyteti i Librazhdit.Ka ndërruar jetë sot doktor Gjergji Dhono, duke lënë një boshllëk të madh jo vetëm tek familja e tij, por tek të gjithë miqtë dhe komuniteti i Librazhdit.

Ai ishte një ndër mjekët më të nderuar dhe më të aftë, gjithmonë pozitiv dhe i buzëqeshur me pacientët. Homazhet zhvillohen tek “Rruga e Kavajës”.

E trishtë! Humb jetën doktori i njohur  (EMRI)

Check Also

Brenda burgut ku po mbahet ish-polici që vrau George Floyd

Ish-polici që vrau George Floyd po mbahet në një burg të sigurisë së lartë, ndërkohë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 − fourteen =