Home / Aktualitet / E trishtë/ Covid-19 i merr jetën babait të ish-deputetit të PS-së

E trishtë/ Covid-19 i merr jetën babait të ish-deputetit të PS-së

Covid-19 i ka marrë jetën babait të ish-deputetit socialist Eduart Ndocaj. Raportohet se Mark Ndocaj 73-vjeç ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv në Tiranë ku po kurohej për Covid-19.

Gjendja e tij së fundmi ishte përkeqësuar ndjeshëm dhe nuk ka mundur të shpëtojë. Lajmi për vdekjen e tij është bërë i ditur në rrjetet sociale nga ish-deputeti Eduart Ndocaj.

Postimi i ish-deputetit të Partisë Socialiste, Eduart Ndocaj:

Check Also

Procedohen penalisht 4 efektivë në Elbasan

Policia e Elbasanit, në kuadër të hetimeve për zbardhjen e ekzekutimit te Everest Çakës, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × 1 =