Home / Showbizz / E shohim përherë të rregulluar, nuk do e besoni si duket Eni Çobani pa pikë grimi në fytyrë

E shohim përherë të rregulluar, nuk do e besoni si duket Eni Çobani pa pikë grimi në fytyrë

Juristja e njohur Eni Çobani është kthyer në një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar.

Rubrika e saj “Shihemi në gjyq” në emisionin “E diela shqiptare” ndiqet shumë nga shqiptarët dhe komentohet gjatë.

Siç dihet Eni është shumë aktive në rrjetet sociale ku vazhdimisht publikon foto dhe video nga jeta e saj e përditshme dhe familja.

Ajo në çdo dalje të saj shihet e kuruar deri në detaj, ku nuk mungojnë flokët e krehur dhe gjithashtu makeup-i.

Mirëpo, si rrallëherë ka publikuar një foto ku shihet e veshur e gjitha sportive ndërkohë që në sy bie fytyra e saj e pastër dhe pa pikë grimi.

Check Also

E kritikuan për peshën, Rozana Radi reagon e revoltuar: Po zgjidhni burra që iu duan vetëm për shalë

Artistja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Rozana Radi, së fundmi në një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 − 6 =