Home / Showbizz / E shohim përherë të rregulluar, nuk do e besoni si duket Eni Çobani pa pikë grimi në fytyrë

E shohim përherë të rregulluar, nuk do e besoni si duket Eni Çobani pa pikë grimi në fytyrë

Juristja e njohur Eni Çobani është kthyer në një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar.

Rubrika e saj “Shihemi në gjyq” në emisionin “E diela shqiptare” ndiqet shumë nga shqiptarët dhe komentohet gjatë.

Siç dihet Eni është shumë aktive në rrjetet sociale ku vazhdimisht publikon foto dhe video nga jeta e saj e përditshme dhe familja.

Ajo në çdo dalje të saj shihet e kuruar deri në detaj, ku nuk mungojnë flokët e krehur dhe gjithashtu makeup-i.

Mirëpo, si rrallëherë ka publikuar një foto ku shihet e veshur e gjitha sportive ndërkohë që në sy bie fytyra e saj e pastër dhe pa pikë grimi.

Check Also

Në ditët e fundit të shtatzanisë, shpëtimi i Sarës është kjo gjë e Ledrit

Shtatzënia e Sara Hoxhës, të dashurës së Ledit, ka qenë padyshim një ndër titujt kryesorë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × one =