Home / Aktualitet / E rëndë/ Vetëvritet me armë 49 vjeçari, policia jep detaje

E rëndë/ Vetëvritet me armë 49 vjeçari, policia jep detaje

Lezha është tronditur pasditen e kësaj të diele, pasi një 49-vjeçar është vetëvrarë me armë zjarri.

Policia njofton se rreth orës 14 :30, pranë banesës së tij,në fshatin Torovicë, Lezhë është vetëvrarë me armë zjarri shtetasi T.M.,49 vjeç .

Nuk dihen ende shkaqet që çuan në vetëvrasje 49 -vjeçarin.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Check Also

Tirana nesër pa drita, ja në cilat zonat do të ndërpritet energjia për disa orë

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar banorët e kryeqytetit se ditën e nesërme …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × 4 =