Home / Aktualitet / E RËNDË/ Vetëvaret 50 vjeçari në Librazhd, detajet e para

E RËNDË/ Vetëvaret 50 vjeçari në Librazhd, detajet e para

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Librazhd, ku një 50 vjeçar ka vendosur t’i japë fund jetës.

Viktima me inicialet Sh.H., është gjetur pa shenja jete në fshatin Floq të Librazhdit.

Dyshohet se është vetëvarur pasi vuante nga depresioni, por mbetet e paqartë se me kë jetonte dhe ku u gjet i vdekur.

Check Also

Shqiperia e shoqerise distopike

Shaban MURATI- Shqipëria është bërë një shoqëri distopike. Peshqit e mëdhej, që janë në postet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

thirteen − one =