Home / Aktualitet / E rëndë/U mbyt në rezervuar, gjendet trupi i 19-vjeçarit në Kukës

E rëndë/U mbyt në rezervuar, gjendet trupi i 19-vjeçarit në Kukës

Një 19-vjeçar është gjetur i pajetë nga polumbarët dhe forcat RENEA. Sipas policisë, më datë 04.09.2020, polumbarët e Reneas, në bashkëpunim me strukturat e DVP Kukës, kanë gjetur dhe nxjerrë trupin e pajetë të shtetasit S. B. 19 vjeç, banues në fshatin Borje.

Shtetasi S. B. është mbytur ditën e djeshme gjatë kohës që ka qenë duke u larë në një rezervuar në fshatin Shishtavec.

Check Also

Shifrat e fundit/ 3 viktima nga COVID-19, ja sa raste të reja u shënuan gjatë 24 orëve

Ministria e Shëndetësisë ka bërë publike shifrat e fundit përsa i përket situatës së koronavirusit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − 3 =