Home / Aktualitet / E rëndë/ Recepsionisti i një kompleksi turistik gjendet pa shenja jete…

E rëndë/ Recepsionisti i një kompleksi turistik gjendet pa shenja jete…

Recepsionisti i një kompleksi në fshatin turistik të Llogarasë është gjetur pa shenja jeta ditën e sotme, ndërsa policia bën me dije se paraprakisht dyshohet se ai është vetëvarur.

Viktima është 50-vjeçari me inicialet K.A, banues në Vlorë, ndërsa nga këqyrja e trupit të tij nuk vërehen shenja dhune, apo dëmtime të tjera.
Nuk dihen ende arsyet që mund ta kenë çuar 50-vjeçarin drejt këtij akti të rëndë, ndërsa policia ka nisur hetimet për ngjarjen.

Njoftimi i plotë i policisë:

Mëngjesin e sotëm, në fshatin turistik të Llogarasë dyshohet se është vetëvarur me litarë në një objekt shtetasi K. A., 50 vjeç, banues në Vlorë, i cili punonte si recepsionist në këtë kompleks.

Nga këqyrja e trupit të pajetë nuk vërehen shenja dhune apo dëmtime të tjera përveç asaj të shkaktuar nga vetëvarja.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Check Also

Pa dieta dhe lodhje, mjeku popullor Ylli Merja tregon si të hiqni peshën shumë shpejt

Ka shumë mënyra për të humbur peshë shpejt, por gjëja më e rëndësishme është vendosmëria …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × five =