Home / Aktualitet / E rëndë në Tiranë/ 60-vjeçarja i jep fund jetës duke u hidhur nga kati i 5-të

E rëndë në Tiranë/ 60-vjeçarja i jep fund jetës duke u hidhur nga kati i 5-të

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në Tiranë, ku një 60-vjeçare i ka dhënë fund jetës së saj.

Policia bën me dije se ngjarja është regjistruar rreth orës 17:55, në rrugën e “Dibrës”, ku 60-vjeçarja me inicialet B.K, është hedhur nga kati i pestë, e për pasojë ka humbur jetë.

Paraprakisht dyshohet se viktima vuante nga probleme të shëndetit mendor, ndërsa trupi i saj ndodhet ende në trotuar.

Njoftimi i plotë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 26.09.2020, rreth orës 17:55, në rrugën e “Dibrës”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 5 i pallatit ku banon shtetësja B.K., 60 vjeçe dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se shtetasja B.K, vuante nga probleme të shendetit mendor.

Check Also

Publikohet bilanci i Covid-19 në vend: 306 raste të reja dhe 4 viktima në 24 orë, shqetësues numri i ulët i të shëruarve

Janë zbardhur të dhënat e fundit të COVID-19 në Shqipëri nga Ministria e Shëndetësisë. Janë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seven − 5 =