Home / Aktualitet / E rëndë në Laprakë/ 27-vjeçari qëllon tre herë me thikë kunatin dhe dhunon bashkëshorten e tij

E rëndë në Laprakë/ 27-vjeçari qëllon tre herë me thikë kunatin dhe dhunon bashkëshorten e tij

Një 27-vjeçar në Laprakë ka dhunuar bashkëshorten dhe ka plagosur kunatin. Sipas “BalkanWeb”, ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, ku pas një konflikti në familje Petrit Avdillari 27 vjeç ka qëlluar me thikë 3 herë kunatin e tij Denis Ziu 29 vjeç.

Dhunë fizike dhe psikologjike ka përjetuar edhe bashkëshortja e Petrit Avdillarit, e cila ka marrë urdhër të menjëhershëm mbrojtje. Policia po punon për arrestimin e 27-vjeçarit.

Check Also

Këshillat që duhet të dini nëse po kaloni një ditë të keqe

Nuk ka lumturi të përhershme, por ka një rrugëtim drejt saj që mund të jetë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nine − 8 =