Home / Aktualitet / E rëndë në kryeqytet/ 40-vjeçarja hidhet nga kati i 7-të i pallatit, vdes në vend

E rëndë në kryeqytet/ 40-vjeçarja hidhet nga kati i 7-të i pallatit, vdes në vend

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në mbrëmje në kryeqytet.

Policia bën me dije se në rrugën “Him Kolli” është hedhur nga kati i 7-të i pallatit një 40-vjeçare me iniciale M.B., e cila ka ndërruar jetë.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, por grupi hetimor po punon për zbardhjen e tyre.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 28.10.2020, rreth orës 20:15, në rrugën “Him Kolli”, dyshohet se është vetë-hedhur nga kati i 7 i pallatit ku banonte, shtetasja M.B., 40 vjeç, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Check Also

Ngjarje horror/ Abuzoi seksualisht me 7 vjeçarin për 52 ditë, dalin pamjet e vendit ku mbahej i riu i izoluar nga pedofili

Pamje të tmerrshme janë publikuar nga Policia speciale ruse. Ambientet të cilat tashmë kanë bërë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ten − 5 =