Home / Aktualitet / E rëndë në Delvinë/ 30-vjeçari gjendet në kanal, dyshimet e para(EMRI+FOTO)

E rëndë në Delvinë/ 30-vjeçari gjendet në kanal, dyshimet e para(EMRI+FOTO)

Një i ri rreth të 30-tave është gjetur në një kanal në anë të rrugës në Vane të Delvinës.

Bëhet fjalë për Erjon Lamen, i cili u gjet nga disa persona që sapo kishin zbritur nga urbani.

Menjëherë u njoftua ambulanca dhe ai është dërguar në spitalin e Sarandës.

Nuk dihet ende saktësisht se çfarë ka pasur Lame, por sipas bashkëfshatarëve të tij ai ka pasur problem me zemrën dhe mund të ketë humbur ndjenjat.

Check Also

Tensionet para zgjedhjeve, Duka: Mandatet e përgjakura krijojnë frikë

Kreu i PAA-së, Agron Duka, thotë se duhet eliminuar çdo tensionim partiak, duke iu referuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × 3 =