Home / Aktualitet / E rëndë, ndërron jetë në moshën 45-vjeçare shefi i komisariatit të Lushnjës

E rëndë, ndërron jetë në moshën 45-vjeçare shefi i komisariatit të Lushnjës

Ka humbur jetën shefi i komisariatit të Lushnjës, Adrian Matani në moshën 45-vjeçare.

Lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të Metanit e kanë bërë me dije miqtë dhe kolegët me anë të postimeve në rrjetet sociale.

Mësohet se shefi i komisariatit dyshohet se ka humbur jetën nga infarkti në banesën e tij në Tiranë. Edhe pse familjarët e kanë dërguar me urgjencë në spital, 45-vjeçari ka humbur jetën.

Metani prej vitesh ishte pjesë e Policisë së Shtetit, ndërsa së fundi ishte shef i komisariatit të Lushnjës.

E rëndë, ndërron jetë në moshën 45-vjeçare

Check Also

Procedohen penalisht 4 efektivë në Elbasan

Policia e Elbasanit, në kuadër të hetimeve për zbardhjen e ekzekutimit te Everest Çakës, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × one =