Home / Aktualitet / E rëndë/ Mbytet në det një pushuese në Velipojë, policia jep detaje

E rëndë/ Mbytet në det një pushuese në Velipojë, policia jep detaje

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Velipojë ku një pushuese, ende e paidentifikuar, është mbytur në det.

“Më datë 19.08.2020, rreth 16:30, në vendin e quajtur Vilun, Velipojë, Shkodër,  në një distancë larg nga bregu, rreth 700-800 m është gjetur një shtetase e mbytur në det, e seksit femer, ende e pa identifikuar”, njofton policia.

Po punohet me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje

Check Also

Horoskopi për këtë të Shtunë, çfarë parashikojnë yjet për shenjën tuaj

Dashi Keni nevojë për dashuri dhe jeni gjithmonë në kërkim të konfirmimit! Sa i përket …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × five =