Home / Aktualitet / E rëndë/ Humb jetën i moshuari në Vlorë, i përmbyset zetori teksa punonte tokën

E rëndë/ Humb jetën i moshuari në Vlorë, i përmbyset zetori teksa punonte tokën

Një person ka humbur jetën ditën e sotme në Vlorë, pasi është zënë poshtë nga një zetor.

Ngjarja ka ndodhur në hyrje të fshatit Trevllazër, ku viktima ishte duke punuar tokën me zetor.

Mjeti është përmbysur aksidentalisht, duke zënë poshtë edhe drejtuesin, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Check Also

Lufta në Nagorno Karabakh, spikerja ia plas së qarit në studio teksa jepte lajmet (VIDEO)

Lufta është duke vijuar e ashpër në Nagorno Karabakh, ku Azerbajxhani po fiton terren nga …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × four =