Home / Bota / E RËNDË/ E masakruar me shenja këpucësh në trup dhe fytyrë, gjendet e vdekur 16 vjeçarja shqiptare në Greqi

E RËNDË/ E masakruar me shenja këpucësh në trup dhe fytyrë, gjendet e vdekur 16 vjeçarja shqiptare në Greqi

Trupi i pajetë i një 16-vjecareje shqiptare, është gjetur sot i pajetë në pyllin e oborrit të kishës Profiti Ilia, në Greqi.  Mësohet se fillimisht nga policia greke u tha se bëhej fjalë për një grua 30-vjeçare. Por hetimet brenda pak orëve të mëngjesit kanë rezultuar se bëhet fjalë për një 16 vjeçare shqiptare, që banon me familjen e saj në Trikala.

Sipas mediave greke 16-vjeçarja ka marrë goditje të shumta në fytyrë e trup. Policia deklaroi se të gjitha skenaret janë të hapura, por goditjet e shumta në trup dëshmojnë për një akt criminal, gjithësesi do të jetë autopsia që do të thotë fjalën e fundit.

Check Also

Plas sherri në lokal/ Tentoi të vriste 27 vjeçarin, arrestohet i riu në Berat

Një konflikt ka nisur mes të rinjve në një lokal të Korçës, ku situata mund …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × 4 =