Home / Aktualitet / E rëndë/ Bie nga pallati në Tiranë, ndërron jetë 35-vjeçarja

E rëndë/ Bie nga pallati në Tiranë, ndërron jetë 35-vjeçarja

Një 35 vjeçare ka rënë nga lartësia e një pallati në zonën e Pallatit me Shigjeta në Tiranë dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Policia njofton se tashmë grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e rrethanave të saj.

“Rreth orës 14:50, tek Pallati me Shigjeta, ka rënë nga lartësia dhe për pasojë ka humbur jetën një shtetase ende e paidentifikuar, rreth moshës 35 vjeçe.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 14:50, tek Pallati me Shigjeta, ka rënë nga lartësia dhe për pasojë ka humbur jetën një shtetase ende e paidentifikuar, rreth moshës 35 vjeçe. Grupi hetimor po punon për identifikimin e saj dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Check Also

Plagosje me armë zjarri në Lezhë, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i dyshuar

Një i plagosur me armë zjarri ka mbetur në Lezhë. Autori i dyshuar Xhulio Vokrri, ka plagosur 25-vjeçarin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × four =