Home / Aktualitet / E rëndë/ 33 vjeçari masakron me thikë dy të rinjë, transportohen me helikopter drejt Tiranës në gjendje të rëndë

E rëndë/ 33 vjeçari masakron me thikë dy të rinjë, transportohen me helikopter drejt Tiranës në gjendje të rëndë

Mesditën e sotme ndodhi një plagosje e dyfishtë, ku dy të rinjë mbetën të lënduar dhe u dërguan me urgjencë me helikopter drejt Tiranës. Në lidhje me këtë ngjarje ka reaguar Policia e Skraparitme anë të një njoftimi.

Check Also

E rëndë në Tiranë, babai plagos me thikë djalin

Një sherr në familje ka ndodhur dje në Tiranë. Policia njofton se ka arrestuar një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × five =