Home / Bota / E rëndë/ 23 vjeçari vret të atin dhe i vë flakën vilës për të zhdukur gjurmët

E rëndë/ 23 vjeçari vret të atin dhe i vë flakën vilës për të zhdukur gjurmët

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Alessandria të Italisë, ku një 23-vjeçar ka vrarë të atin, e më pas i ka vënë flakën vilës me kufomën brenda, për të zhdukur gjurmët.

Ngjarja ndodhinë periferi të Casale Monferrato, ndërsa në pranga ka rënë Guglielmo Beçuti.

Sipas mediave italiane, motivi i vrasjes nuk është ende i qartë, por fqinjët raportojnë se mes të riut dhe të atit ka pasur grindje të shpeshta.

Check Also

Shifrat e fundit/ 3 viktima nga COVID-19, ja sa raste të reja u shënuan gjatë 24 orëve

Ministria e Shëndetësisë ka bërë publike shifrat e fundit përsa i përket situatës së koronavirusit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty − ten =