Home / Bota / E RËNDË/ 10 vjeçari humb jetën brenda në gropën e kantierit të ndërtimit (VIDEO)

E RËNDË/ 10 vjeçari humb jetën brenda në gropën e kantierit të ndërtimit (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Skoci, ku një fëmijë 10-vjeçar ka humbur jetën pasi u rrëzua në një gropë në një kantier ndërtimi.

I mituri, i identifikuar si Shea Ryan, u gjend në afërsi të një prone në ndërtim në Drumchapel, Skoci, pak para orës 10 të mëngjesit.

Ai u shoqërua me urgjencë në Spitalin Universitar të Mbretëreshës Elizabeth, por ndërroi jetë pak kohë më vonë.

Kushërira e tij i ka kushtuar një dedikim emocionues vogëlushit të ndjerë në mediat sociale.

Ajo shkroi: “Nuk mund ta besoj jam totalisht e shkatërruar, kurrë në jetën time nuk kam menduar që kushëriri im i bukur, i sjellshëm dhe i dashur do të dërgohej në parajsë në këtë moshë.Do të të dua përgjithmonë.”

Check Also

Spanja po përballet me valën e dytë të COVID-19, 241 të vdekur në 24 orët e fundit

Ditët e fundit Europa po përballet me një rritje e lartë të rasteve të reja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × 5 =