Home / Aktualitet / E pamë edhe këtë! Heq të brendshmet në mes të supermarketit dhe i përdor për maskë(VIDEO)

E pamë edhe këtë! Heq të brendshmet në mes të supermarketit dhe i përdor për maskë(VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një supermarket në Afrikën e Jugut , ku një grua për shkak se është paralajmëruar nga stafi se duhet të ketë maskë anti-Covid, ka hequr të brendshmet për t’i përdorur si një “maskë”.

Gruaja identiteti i së cilës nuk dihet, u filmua gjatë gjithë “procesit”, pasi roja i sigurisë i kërkoi që të vendosi maskë.

Ajo pretendoi se nuk kishte një të tillë, por pasi ai e “kërcënoi” se do ta nxirrnin nga supermarketi, gruaja hoqi të brendshmet dhe i vendosi më pas si maskë.

Check Also

Tensionet para zgjedhjeve, Duka: Mandatet e përgjakura krijojnë frikë

Kreu i PAA-së, Agron Duka, thotë se duhet eliminuar çdo tensionim partiak, duke iu referuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seventeen + sixteen =