Home / Showbizz / E mbani mend Shulen e serialit “Nënë”? Nuk do ta njihni më aktoren

E mbani mend Shulen e serialit “Nënë”? Nuk do ta njihni më aktoren

Aktorja turke Gonca Vuslateri është shumë e njohur për rolin e “Shules” në serialin “Nënë”.

Ajo ka një karrierë të gjatë në kinematografi, por ky rol e bëri të famshme në shumë vende të botës. Kanë kaluar kohë që nga xhirimet e serialit “Nënë” dhe tanimë aktorja ka ndryshuar në pamjen e saj.

Ajo ka postuar në Instagram disa foto të fundit ku shfaqet me një look ndryshe, por e kuruar dhe plot sharm.

Nuk kanë munduar as fotot ekstravagante apo ato me rroba banjo.

Së fundmi Gonca i është përkushtuar edhe këndimit.

 

Check Also

Ish-deputetja, poston foton me binjaket e saj

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku, rrallëherë publikon foto familjare, por këtë herë e ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sixteen − twelve =