Home / Aktualitet / E lyen me lëndë djegëse dhe i vunë flakën, digjet makina e sekretarit të gjyqtares Enkelejda Hoxha(DETAJE)

E lyen me lëndë djegëse dhe i vunë flakën, digjet makina e sekretarit të gjyqtares Enkelejda Hoxha(DETAJE)

Mëngjesin e ditës së sotme u njoftua për zjarrvënie me lëndë plasëse të automjetit në pronësi të sekretarit të gjqtares së njohur Enkelejda Hoxha, që iu dha masa e sigurisë “arrest me burg”.

Check Also

Lufta me COVID-19 / Vjen lajmi i mirë nga Kina

Autoritetet shëndetësore kineze njoftuan sot se kanë miratuar dy vaksina të reja kundër Covid, për …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty + 2 =